ua en

ARKMEN – це ритм, енергія та стиль. Так як великі мегаполіси, неповторний горіховий смак захоплює!  Він надихає на здійснення заповітних мрій та допомагає підкорювати найвижчі вершини.

ARKMEN – фірма, що бере своє коріння в Україні. Ми цінуємо плоди нашої землі, працьовитість наших земляків.

Ми ті, хто з тобою на одній хвилі! Наша команда – це група молодих та перспективних☺ Ми засинаємо та прокидаємося з думкою про ARKMEN та твою задоволену посмішку.

Наша мета – створити те, що буде AS PERFECT AS POSSIBLE!

Враховуючи усю крутість та унікальність нашого продукту, він неодмінно стане доповненням твого яскравого життя.

Олексій
засновник компанії

ARKMEN – це більше, ніж просто бізнес. Це дитя, про якого піклуюсь я та вся моя команда. Це – друг, заради якого хочеться розвиватися та щоденно ставати кращим. Це ідея, яку хочеться нести у світ.

Ми готові не спати, літати по світу, зачитуватися літературою, постійно вдосконалювати смак, тому що ваше задоволення – наш пріоритет.

Мені дуже хочеться, аби ви теж відчули увесь той драйв та захоплення від горіхів ARKMEN , який відчуваю я та наш Dream Team. Спробуй задоволення на смак!

сировина

Для нас важливо, аби вам хотілося їсти наші горіхи ще та ще! Саме тому ми вибираємо найкращі партії горіха у шкарлупі, що гарантує цілісність та свіжість.

Зовсім не таємниця, що домашній український горіх переплюне будь-якого закордонного виробника, адже це наше рідне. Найбільш цінний ресурс – це золоті руки сельчан, що дбайливо відбирають для нас найкращі плоди.

Зелені горіхові сади
Україна, Закарпатська область
ЯК МИ СТВОРЮЄМО ШЕДЕВРИ?

Термічна обробка при 300° - забезпечення стерильності;

Свіжевичавлений сік лайма – гарантія довгострокового зберігання (7 місяців );

Свіжемелена кава – ароматність та насиченість смаку;

Якісна упаковка- збереження аромату та смакових якостей.

розвиток

Все, що можна уявити – реально. – Пабло Пікассо

Ми уявляємо, як увесь світ з посмішкою на устах куштує горіхи ARKMEN та захоплено викрикує різними мовами: Смачно! Delicious! Pysznie! Magnifique! Che delizia! На сьогодні, ARKMEN успішно розвивається в Українських містах та підкорює своїм смаком Польщу. Розвиток – це не тільки про продукт та нові ринки, це і про нашу команду. Кожен з нас щотижня визначає собі час на пошук нових ідей та натхнення. Кожен з нас має свою мету та впевнено йде до неї. Саме для ARKMEN немає перешкод!